+48 669 666 450
kontakt@meble-donar.pl
Wprowadź styl loftowy do swojego wnętrza - stoły loftowe

Dzisiejszy rynek meblowo-wnętrzarski obfituje w wiele różnych stylów jakimi można zainspirować się urządzając dane pomieszczenie. To, który z nich wybierzemy zależy od bardzo wielu czynników. Coraz częściej spotkać można styl industrialny, czyli surowe minimalistyczne wnętrza, otwarte przestrzenie, czy ściany z surowego betonu. Styl loftowy z powodzeniem zastosować można w salonie, kuchni, łazience, czy tez sypialni.

Styl ten to przede wszystkim surowe drewno, metal, szkło, a nawet beton. Chcąc zaaranżować otwarty salon z kuchnią dobrym wyborem będzie stół loftowy. Łączy on w sobie dwa materiały, które są dość charakterystyczne dla stylu industrialnego – drewniany lub fornirowany blat z naturalnej okleiny dębowej oraz metalowe nogi malowane proszkowo.

Jeśli chcemy zastosować loft w swoim domu powinniśmy operować maksymalnie trzema kolorami w stonowanym odcieniu. Klasyka tego stylu urządzania wnętrz to meble z ciemnego drewna, czarne dodatki. Bardzo dobrze wpiszą się również naturalne kolory cegieł, betonu oraz metalu.

Ideą stylu loftowego nie jest zbytnio kolorowa przestrzeń. Dom w stylu industrialnym to przede wszystkim prostota i surowość.

Loft nie potrzebuje zbyt dużej ilości mebli. Najlepiej jest ograniczyć to do minimum, dlatego warto jest wybierać przedmioty o dobrej jakości. Największym hitem aranżacji industrialnych są stoły loftowe – czyli metalowe nogi, które podtrzymują drewniany blat.

MEBLE - DONAR

Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym, ale i producentem mebli.  W naszej ofercie znajdziesz stoły prostokątne, stoły okrągłe, stoły kwadratowe. Oferujemy również krzesła drewniane czy też krzesła tapicerowane. Wykonujemy również: Bukowe komody, meble i kanapy tapicerowane oraz łóżka sypialniane w wybranych przez klienta rozmiarach. 
Dzięki naszej ofercie dobierzesz szeroką game produktów
w wybarnym przez siebie kolorze i tapicerce. Meble drewniane, które wykonujemy są gwarancją najwyższej jakości.
Zapraszamy, skonfiguruj swój wymarzony zestaw 
mebli z drewna!
SKLEP INTERNETOWY
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram