+48 669 666 450
kontakt@meble-donar.pl

REGULAMIN

1. Sprzedającym jest Sklep meble-donar.pl prowadzony przez Adama Donarskiego  z siedzibą w Śliwicach  przy ul. Malinowej 30 . Wszystkie ceny prezentowane w sklepie podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Zmówienie w sklepie można składać 24h na dobę7 dni w tygodniu za pośrednictwem strony internetowej donar.meble.pl

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest:

–          Założenie konta klienta sklepu meble-donar.pl ,

–          Prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym  meble-donar.pl lub podanie niezbędnych informacji obsłudze sklepu.

3. Klient zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia na adres mailowy podany podczas zakładania konta klienta.

4. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone w ciągu 1 dnia roboczego.

5. Sklep meble-donar może zwrócić się do klienta o potwierdzenie złożonego zamówienia. Brak potwierdzenia zamówienia w ciągu 3 dni roboczych może spowodować jego anulowanie.

6. Każdy towar ma określoną dostępność, gdy termin realizacji zamówienia wykracza poza określony na stronie, sklep meble-donar zastrzega sobie prawo uzgodnienia z klientem nowego terminu realizacji, zmiany lub anulowania zamówienia.

7. Za zamówiony towar można zapłacić przelewem bankowym lub za pobraniem.

8.  Sklep meble-donar realizuje dostawy za transportu firmowego na terenie całej Polski.

9. Koszt wysyłki na terenie Polskie podany jest na stronie internetowej.

10. Do każdego zamówienia , na życzenie kupującego zostanie wystawiiona faktura VAT, która jest dostarczona wraz z towarem lub wysyłana pocztą w terminie do 7 dni od daty doręczenia towaru. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

11. Wszystkie towary zakupione w Sklep meble-donar  są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski.

12. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych.

13. Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu .Wraz z towarem należy odesłać dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) oraz wydrukowany i wypełniony “formularz reklamacji”. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (przysłanie sprzętu uszkodzonego z winy użytkownika lub sprawnego) zmuszeni będziemy obciążyć Państwa wszelkimi kosztami zaistniałymi z tego tytułu. Dokument reklamacyjny powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

14. Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem. Potwierdzając odbiór Kupujący uzyskuje prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem sprzętu. Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy paragon jest dołączony do przesyłki.

15. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia oraz spisać protokół uszkodzenia.

16. Zgodnie z obowiązującym Prawem Przewozowym Klient, który zauważył uszkodzenie przesyłki po odjeździe kuriera może zgłosić ten fakt telefonicznie firmie kurierskiej. Przewoźnik ma obowiązek przysłać kuriera na miejsce dostawy w przeciągu 7 dni od daty doręczenia przesyłki w celu spisania protokołu uszkodzenia. Reklamacje na uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas transportu, nie będą rozpatrywane bez poprawnie wypełnionego protokołu szkody z kurierem dostarczającym przesyłkę oraz bez fabrycznego opakowania reklamowanego towaru.

18. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając pismo o odstąpieniu od umowy na adres siedziby sklepu meble-donar .Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie kompletny, nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem. Na odstępującym od umowy spoczywa obowiązek dostarczenia towaru wraz z kopią odstąpienia od umowy do siedziby sklepu meble-donar  w terminie do 14 dni od wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Koszty dostarczenia oraz odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Kupujący. Pieniądze za nieuszkodzony zwrócony towar są zwracane przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe w terminie do 14 dni.

19. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. nr 180, poz. 1495) klient ma prawo zwrócić sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym zakupił nowy towar. Klienci chcący skorzystać z tej możliwości, proszeni są o odsyłanie sprzętu na własny koszt na adres siedziby sklepu.

20. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę sklep meble-donar  danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883.

21. Oferta prezentowana w serwisie Sklep meble-donar nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego , lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

22. W sprawach nie uregulowanych powyżej stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

23. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.

24. Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen w sklepie internetowym. Do ceny zakupu należy doliczyć:

25. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym meble-donar oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

26. Sprzedający zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji złożonego zamówienia z tytułu braku dostępności towaru.

OPINIE KLIENTÓW

Szymon GolisSzymon Golis
14:31 03 Apr 22
Bardzo solidne mebel mila obsluga szybka dostawa polecam
Radosław CymerysRadosław Cymerys
06:01 03 Apr 22
Bardzo dobra jakosc,polecam serdecznie
Dariusz WorwaDariusz Worwa
07:50 20 Feb 22
Super meble, szybka dostawa, bardzo solidne. POLECAM!!!
Anna PaczkaAnna Paczka
16:31 16 Dec 21
Piękny zestaw krzesel stol idealny naroznik bardzo piękny pozdrawiam
Jakub BindasJakub Bindas
14:23 05 Dec 21
Polecam serdecznie ja jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy .
js_loader

MEBLE - DONAR

Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym, ale i producentem mebli. 
W naszej ofercie znajdziesz stoły prostokątne, stoły okrągłe, stoły kwadratowe. Oferujemy również krzesła drewniane czy też krzesła tapicerowane. Wykonujemy również: Bukowe komody, meble i kanapy tapicerowane oraz łóżka sypialniane w wybranych przez klienta rozmiarach. Dzięki naszej ofercie dobierzesz szeroką game produktów
w wybarnym przez siebie kolorze i tapicerce. Meble drewniane, które wykonujemy są gwarancją najwyższej jakości.
Zapraszamy, skonfiguruj swój wymarzony zestaw mebli z drewna!
SKLEP INTERNETOWY
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram