menu

0,00 
+48 669 666 450
kontakt@meble-donar.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Klientach sklepu  sklep meble-donar.pl

- Gromadzenie danych osobowych

W celu dokonania zakupów w internetowym sklepie meble-donar.pl wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz akceptacja regulaminu zakupów i zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych.

Wypełnienie formularza rejestracyjnego pozwala Klientowi na powrót do zakupów bez konieczności ponownego wpisywania danych niezbędnych do dokonania transakcji, a jedynie poprzez podanie zdefiniowanego loginu i hasła.

  • - Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych
    Każdy Klient, który wypełnił formularz rejestracyjny ma zapewniony dostęp do dotyczących go danych osobowych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji.
  •  
  • - Zakres udostępniania informacji o użytkowniku
    Sklep meble-donar.pl oraz jego właścieciel – Adam Donarski  nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom.

MEBLE - DONAR

Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym, ale i producentem mebli. 
W naszej ofercie znajdziesz stoły prostokątne, stoły okrągłe, stoły kwadratowe. Oferujemy również krzesła drewniane czy też krzesła tapicerowane. Wykonujemy również: Bukowe komody, meble i kanapy tapicerowane oraz łóżka sypialniane w wybranych przez klienta rozmiarach. Dzięki naszej ofercie dobierzesz szeroką game produktów
w wybarnym przez siebie kolorze i tapicerce. Meble drewniane, które wykonujemy są gwarancją najwyższej jakości.
Zapraszamy, skonfiguruj swój wymarzony zestaw mebli z drewna!
SKLEP INTERNETOWY
kontakt@meble-donar.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram