+48 669 666 450
kontakt@meble-donar.pl
ZAMÓW PRÓBKI
Naturalne stoły drewniane

Stół to bardzo ważny element wyposażenia każdego domu, czy mieszkania. Właśnie przy nim spędzamy dużą część naszego życia. Spożywamy posiłki, prowadzimy rozmowy czy też organizujemy ważne uroczystości rodzinne. Tak istotny w naszym życiu mebel powinien odpowiadać na potrzeby domowników, ale też nie bez znaczenia jest kwestia dopasowania stołu do wystroju wnętrza.

Nie od dziś wiemy, że drewno to materiał ponadczasowy oraz trwały. Surowiec ten nadaje się do produkcji wielu przedmiotów użytku codziennego. Meble drewniane mają swój urok i duszę a dodatkowo są produktem naturalnym. Nadają one wyjątkowości wnętrzu.

Centrum życia rodziny w dużej mierze odbywa się właśnie przy stole. Dlatego tak ważne jest aby dobrac ten mebel do potrzeb jego użytkowników. Dzisiaj na rynku dostępne są stoły drewniane rozkładane, o przeróżnych kształtach oraz rozmiarach. Wykonane z różnego rodzaju drewna. Każdy ma więc możliwość doboru stołu do salonu, czy też niewielkich rozmiarów stolika do jadalni.

Stół drewniany towarzyszy nam przez całe nasze życie, a dzisiejszy rynek meblowy pozwala na dobranie koloru drewna w jakim będzie wykończony blat oraz nogi stołu.

 

MEBLE - DONAR

Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym, ale i producentem mebli.  W naszej ofercie znajdziesz stoły prostokątne, stoły okrągłe, stoły kwadratowe. Oferujemy również krzesła drewniane czy też krzesła tapicerowane. Wykonujemy również: Bukowe komody, meble i kanapy tapicerowane oraz łóżka sypialniane w wybranych przez klienta rozmiarach. 
Dzięki naszej ofercie dobierzesz szeroką game produktów
w wybarnym przez siebie kolorze i tapicerce. Meble drewniane, które wykonujemy są gwarancją najwyższej jakości.
Zapraszamy, skonfiguruj swój wymarzony zestaw 
mebli z drewna!
SKLEP INTERNETOWY
file-addcartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram