+48 669 666 450
kontakt@meble-donar.pl
ZAMÓW PRÓBKI
Komoda drewniana sposobem na porządek w mieszkaniu

Komoda jest takim meblem, który spełni swoją funkcję w praktycznie każdym wnętrzu. Nowoczesny, a zarazem minimalistyczny styl wykonania sprawia, że wpasuje się ona w każde pomieszczenie. Niezależnie od tego czy jest to pokój dzienny, salon czy też sypialnia. Różne konfiguracje rozmieszczenia drzwiczek, czy szuflad sprawiają ,że każdy może wybrać komodę w zależności od swoich indywidualnych potrzeb.

Niejednokrotnie w naszych mieszkaniach, czy domach brakuje nam przestrzeni w której możliwe jest przechowywanie ubrań, ręczników, czy też pościeli. Zastanawiamy się w jaki sposób możemy uporządkować nagromadzone rzeczy. Stajemy wtedy przed pytaniem: jaki mebel pozwoli nam sprawić, że nasza przestrzeń życiowa będzie wyglądała schludnie.

Jednym z rozwiązań pozwalających na rozwiązanie problemu może stać się komoda drewniana. Szuflady to bardzo praktyczny sposób na porządek i ład nie tylko w ubraniach, ale też bieliźnie, poszewkach na poduszki, obrusach i wszystkim tym co potrzebujemy schować.

Meble drewniane w postaci komody występują w różnych konfiguracjach. Dostępne są komody z samymi szufladami lub też komody z drzwiczkami i szufladami. Za drzwiczkami są półki, na których przechować można na przykład książki, płyty, odzież i inne wszelakie akcesoria.

Drewniana komoda z litego drewna sosnowego wpasuje się w styl zarówno nowoczesny, jak i ten klasyczny. Mebel można dostosować indywidualnie do swojego gustu oraz wystroju wnętrza poprzez wybór koloru drewna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MEBLE - DONAR

Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym, ale i producentem mebli.  W naszej ofercie znajdziesz stoły prostokątne, stoły okrągłe, stoły kwadratowe. Oferujemy również krzesła drewniane czy też krzesła tapicerowane. Wykonujemy również: Bukowe komody, meble i kanapy tapicerowane oraz łóżka sypialniane w wybranych przez klienta rozmiarach. 
Dzięki naszej ofercie dobierzesz szeroką game produktów
w wybarnym przez siebie kolorze i tapicerce. Meble drewniane, które wykonujemy są gwarancją najwyższej jakości.
Zapraszamy, skonfiguruj swój wymarzony zestaw 
mebli z drewna!
SKLEP INTERNETOWY
file-addcartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram